Новини/Публікації

Думки в голос

By 16.11.2019 No Comments

Ми всі шукаємо щось веселе, безпечне і захоплююче для наступного літа. Що ми можемо зробити, щоб рослабитись в природній обстановці, яка є красивою і цікавою? Звичайно відемо сплавлятися на рафитнгу по р.Чорний Черемош!!Давайте розглянемо альтернативи:

Парки розваг – багато були там. Годинами стояли в чергах і повинні були купити води за 20 гривень.

Zip Lines-добре, але усі робили їх раніше, і всі вони однакові, чи не так?

Гірський велосипед – Ай! здається, всі повертаються з дорожньою висипкою і гарною історією про те, як приятель вдарив дерево. Ні.

Отже, давайте вирушимо на рафтинг з нами рафтинг клубом “Бокораш”. На річці ми із 2015 року та розташовуємось прямо на березі річки із комфортним кемпінгом для крутого відпочинку.

Плануєте одноденну поїздку з Львова, Києва, Одеси, Чернівців, Тернополя? рафтинг в карпатах “Бокораш” знаходиться в 1-2 годинах їзди від ТК БУКОВЕЛЬ має класні ідеї та круте місце для відпочинку вашої сім’ї, друзів або організації. Рафтинг-тури по річці Дірфілд варіюються від класу 1-2 (м’який) до класу 2-3 (легкий / проміжний) до класу 3-4( уууу, адреналін мчить!) Поїздки виконуються вранці і вдень, тому Виберіть час, який найкраще підходить для вас.

Попередження: коли ви приїдите до рафтинг клубу “Бокораш”, ви повинні залишити свої телефони! Вимкніть іх  та з’єднайтесь з красивою річкою Чорний Черемош.

Leave a Reply

Messenger icon
Надіслати повідомлення за допомогою програми Messenger